Náš tím

article image

Hugo

Som Hugo. S mamou som liezol už od troch rokov, ale na tréningy chodím odkedy sme sa v lete 2021 presťahovali do Žiliny. Veľmi rád by som prekonal strach z padania, lebo kvôli nemu sa bojím skúšať ťažké cesty.
Mám rád lezecké sústredenia na skalách, najviac sa mi páčilo v Arcu.
Môj najväčší úspech je tretie miesto z majstrovstiev Slovenska detí v kategórii U10. Doma mám 5 medailí - 4 strieborné a jednu bronzovú. Už mi chýba len tá zlatá.

article image

Jakub

Som Jakub a lezeniu sa venujem 4,5 roka. Dostal som sa k nemu náhodou. Najradšej mám na ňom boulder. Poctivo trénujem 2 dni v týždni :) Medzi moje najväčšie úspechy patrí trofej majstra Slovenska v kategórii U12, doma mám 15 medailí a 1 pohár. Najlepšou spomienkou je sústredenie v Omiši, kde som preliezol svoje prvé 6b na skalách.

article image

Kubi

Som Jakub, lezeniu sa venujem od roku 2019. Na stenu ma priviedli rodičia, ktorí síce nelezú, no veľmi ma podporujú. Lezenie mám rád, lebo ma baví. Neviem slovami opísať prečo, no mám ho rád. Jedine pri lezení zažívam pocit voľnosti, ktorý milujem.
Moje motto je: "Snaž sa až do vyčerpania."

article image

Kika

Som Kika a leziem už 6 rokov. K lezenie má doviedol tatino, ktorý ma brával na stenu. Najradšej mám bouldrové cesty. Cez týžden leziem počas dvoch tréningov. Môj najväčší úspech je piate miesto v U10. Najlepšia spomienka je z tábora LA SKALA. V budúcnosti by som chcela vyhrať prvé miesto v majstrovstvách sveta.

article image

Martin

Volám sa Martin a leziem iba 5 rokov. Dostal som sa k nemu vďaka sestre a páči sa mi to. Na lezení mám najradšej kamarátov a zábavu, ktorú pri ňom zažijem. Trénujem 3-4 dni týždenne. Za môj naj úspech považujem svoj rekord na speede. Zatiaľ naj spomienka preteky v rakúskom Petzene. Rád by som bol veľmi dobrý v lezení 😉

article image

Sabina

Ahojte, volám sa Sabína, mam 12 rokov. Približne 4 roky dozadu ma vzal otec a jeho kamarát vyskúšať prvú stenu v La Skale a chytilo ma to tak, že leziem čím ďalej tým viac. Až od septembra som začala trénovať intenzívnejšie s trénerom a teraz už aj spolu s Romčou 2 krát týždenne. Niekedy ešte skočím liezť aj v rámci voľných dní. Veľmi rada chodím na preteky, kde sa zatiaľ snažím umiestnit vždy na lepšom mieste v boulderingu aj leade. Verím, že raz to bude medaila :)

article image

Terezka

Som Terezka a lezeniu sa venujem 5 rokov. Dostala som sa k nemu náhodou a začalo ma veľmi baviť. Najradšej mám na ňom náš kolektív. Trénujem 3 dni v týždni, niekedy si chodím zaliezť aj cez víkend. Za úspech považujem, keď vyleziem novú, náročnejšiu obtiažnosť/cestu. Moje najlepšie zážitky sú zo sústredení v Omiši a Arcu, kde som sa veľmi bavila. Rada by som v blízkom čase vyliezla 8+.

article image

Tomáš

Volám sa Tomáš Ďurina. Mám rád lezenie a venujem sa mu už 3 roky. Najradšej leziem boulder, v ktorom dosahujem celkom dobré výsledky. Získal som už 3. miesto v MSR U10 chlapci. Lezenie je drina, ale baví ma to. Chcel by som byť trénerom v LA SKALE a vždy dosiahnuť top.
Moje motto: "Nevzdávaj sa a môžeš vyhrať."

article image

Zuzka

Volám sa Zuzka. Leziem približne 3 roky. Leziem pretože lezie môj brat Jakub. Trénujem 3-krát do týždňa s Romčou a Ičom a z tréningov mám najradšej boulder. Súťažím 2. rok v U12. V U10 som bola 3. v Slovenskom pohári. Mám 5 medailí z majstrovstiev Slovenska a 4 z ostatných lezeckých pretekov. V SPEEDe som sa doteraz vždycky umiestnila na prvých troch miestach, takže SPEED mi ide najlepšie zo všetkých disciplín (ale ja si myslím, že aj boulder a lead mi idú celkom dobre). Niekedy si myslím, že štvrtkový tréning trvá rok, ale celkom ho zvládam🙂.